Policja poszukuje zaginionej nastolatki z Sułkowic. Ktoś wie, gdzie może być?

2 miesięcy temu

Komisariat policji w Andrychowie poszukuje zaginionej Oliwii. 17-latka z Sułkowic wyszła z domu około godziny 10. Nie wiadomo, gdzie mogła się udać.

Jak informuje policja, zaginiona Oliwia z Sułkowic ( gmina Andrychów) ostatni raz widziana była we wtorek (05.12. około godz. 10.00 w swoim miejscu zamieszkania tj. Sułkowice.

Opuściła miejsce zamieszkania udając się w nieokreślonym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Nie posiada przy sobie telefonu komórkowego jak również odzieży wierzchniej adekwatnej do warunków pogodowych.

Rysopis zaginionej: Wzrost: około 164 cm, Waga: 50-55 kg, Sylwetka: szczupła budowa ciała; Włosy: długie do połowy pleców, ciemny blond, spięte w kucyk, Kolor oczu: niebieskie - cztamy w komunikacie policji.

Zaginiona ubrana była w spodnie dżinsowe koloru niebiesko-białego, bluzę dresową koloru granatowego ( na rękawach wstawki paski jasnozielone, białe i granatowe), buty czarne typu trapery nad kostkę bez sznurówek.

o ile posiada ktoś jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Andrychowie, tel. 47 83 27 400 lub numer alarmowy 112 - informują policjanci.

Idź do oryginalnego materiału