Otwarcie sezonu plażowego 2026 w Pułtusku

pultusk24.pl 3 godzin temu
Gorące słońce, błękitne niebo i mnóstwo pozytywnej energii – tak w uproszczeniu można opisać inaugurację tegorocznego sezonu letniego na pułtuskiej plaży miejskiej.
Kto chciał, korzystał z chłodzącej kąpieli w Narwi, co przy dzisiejszym upale było obowiązkowym punktem programu. Inni woleli odpoczywać w cieniu drzew, a chętni pływali łodzią udostępnioną specjalnie na tę okazję przez wypożyczalnię KEJA. Najmłodsi szaleli przy muzyce podczas piany party oraz na dmuchańcach. Dodatkową ochłodę zapewniała kurtyna wodna, przygotowana przez strażaków z OSP Trzciniec.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również ważnych tematów – o bezpiecznym wypoczynku nad wodą mówił instruktor i ratownik Piotr Socharski. Z kolei udanych i bezpiecznych wakacji na pułtuskiej plaży życzyła wszystkim uczniom dyrektor MOSiR Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska.

Otwarcie sezonu zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku we współpracy z partnerami: Miasto i Gmina Pułtusk, Pułtuskie WOPR, OSP Trzciniec – KSRG, Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku, Wypożyczalnia KEJA, Pułtu
Idź do oryginalnego materiału