W dobie powszechnego dostępu do Internetu oraz dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii niezwykle istotne jest kształtowanie wśród młodych ludzi umiejętności bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z cyberprzestrzeni. Właśnie temu poświęcone było spotkanie profilaktyczno-edukacyjne, które odbyło się dziś w naszym Centrum z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie.