23-latek odpowie za agresywne zachowanie i uszkodzenie mienia

podhaleregion.pl 2 godzin temu

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonce interweniowali wobec agresywnego mężczyzny, który miał uszkodzić mienie jednego z obiektów handlowych oraz zakłócać porządek publiczny.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali 23-letniego mieszkańca gminy Jabłonka. Mężczyzna był pobudzony, zachowywał się agresywnie, a od niego wyczuwalna była woń alkoholu.

W związku ze stanem zdrowia 23-latka na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Podczas prowadzonych czynności mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec ratowników medycznych oraz funkcjonariuszy Policji. W trakcie transportu do placówki medycznej naruszył nietykalność cielesną jednego z ratowników medycznych, a także dopuścił się znieważenia policjanta podczas wykonywania przez niego obowiązków służbowych.

Wobec 23-letniego mieszkańca gminy Jabłonka prowadzone jest postępowanie w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej ratownika medycznego oraz znieważenia funkcjonariusza Policji. Dodatkowo wyjaśniane są okoliczności związane z uszkodzeniem mienia.

Za popełnione czyny mężczyzna odpowie przed sądem

KPP Nowy Targ

Idź do oryginalnego materiału