Minister Żurek o zgonach w Warszawskim Szpitalu Południowym. "Prokuratura miała 12 zgłoszeń"
Zdjęcie: Minister Żurek o zgonach w Warszawskim Szpitalu Południowym. Prokuratura miała 12 zgłoszeń
W związku z aferą dotyczącą nieprawidłowości w Warszawskim Szpitalu Południowym pojawiają się nowe i coraz bulwersujące informacje. Do sprawy odniósł się minister sprawiedliwości i prokurator generalny. Waldemar Żurek powiedział, iż od 2023 roku prokuratura miała 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w tej placówce medycznej.

1 dzień temu











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·