Doda na akt oskarżenia zareagowała w swoim stylu. "Mogę w końcu odetchnąć"

1 godzina temu
Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia m.in. wobec Dody i jej byłego męża Emila S. Piosenkarka zareagowała na te doniesienia z... radością, dzieląc się swoimi przemyśleniami w filmie opublikowanym na Instagramie podczas wakacji z mamą.

Idź do oryginalnego materiału