Kryminalni poszukują tej kobiety [wideo]

ciechanowinaczej.pl 7 miesięcy temu
Policjanci z Wydziału Kryminalnego poszukują kobiety, która posługując się skradzionymi telefonem i kartą bankomatową, wypłaciła z konta pokrzywdzonego ponad 3600 zł. Do zdarzenia doszło w połowie października w sąsiednim powiecie mławskim. Policja otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców, iż nieznany sprawca z jego plecaka ukradł m.in. telefon komórkowy i kartę bankomatową. Następnie ktoś włamał się na jego konto w banku i wypłacił ponad 3600 zł.
Mundurowi ustalili bankomat, z którego wypłacono pieniądze i zabezpieczeli nagranie z monitoringu. Kamery zarejestrowały kobietę w bluzie sportowej, z kapturem na głowie, która włamała się do konta bankowości elektronicznej okradzionego mężczyzny i wykorzystując kody szybkich płatności, bezpośrednio w bankomacie wypłaciła z jego konta pieniądze.
Osoby, które rozpoznają kobietę widoczną na nagraniu. proszone są o pilny kontakt z policją pod nr tel. 47 703 62 00 lub 47 703 62 57. Informacje można przekazać anonimowo. Za kradzież grozi do 10 lat więzienia.
Idź do oryginalnego materiału