Nietypowy widok na ulicach Żuromina. Po mieście spacerowała samotna krowa, która najwyraźniej postanowiła wybrać się na własną wycieczkę. Zwierzę zostało bezpiecznie przejęte przez policjantów i odprowadzone do właściciela. Ten będzie musiał wyjaśnić, w jaki sposób jego podopieczna wydostała się z posesji. Służby udostępniły nagrania z kamer monitoringu, które uchwyciły te zdarzenie.