Kradzież w markecie w Brodach. Alkohol w rękach rabusia

1 miesiąc temu
W jednym z marketów w gminie Brody doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, gdzie nieuczciwy sprawca dokonał kradzieży artykułów spożywczych oraz alkoholu o łącznej wartości przekraczającej 800 złotych – poinformowali funkcjonariusze zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Zgłoszenie o zdarzeniu do którego doszło 22 lutego przed godz. 16 zostało natychmiast przekazane miejscowym służbom porządkowym, które podjęły działania w celu ustalenia tożsamości sprawcy oraz odzyskania skradzionego mienia.
Postępowanie w tej sprawie wszczęła już Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach. Wszystko po to, aby skutecznie zidentyfikować sprawcę i przywrócić skradzione towary ich prawowitym właścicielom. Wszelkie informacje na temat incydentu mogą być najważniejsze dla postępowania.
Tego rodzaju zdarzenia przypominają o konieczności współpracy społeczności lokalnej oraz organów ścigania w celu utrzymania porządku i bezpieczeństwa. Miejmy nadzieję, iż sprawca zostanie zidentyfikowany, a kradzione mienie gwałtownie odzyskane.
Idź do oryginalnego materiału