Kontrola po zabójstwie 11-latki w Jeleniej Górze. Dotarli do protokołu

1 dzień temu
Zdjęcie: Radiowóz polskiej policji (zdj. ilustracyjne)


Miesiąc po tragicznej śmierci 11-letniej dziewczynki z Jeleniej Góry i zatrzymaniu w tej sprawie 12-letniej uczennicy w szkole, do której uczęszczały, przeprowadzona została kontrola kuratorium. Sprawdzane były m.in. to, w jaki sposób reagowano na problemy uczniów — informuje TVN24+.
Idź do oryginalnego materiału