Przypomnijmy: zambrowscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania 15-latka, który 8 czerwca 2026 roku, po raz kolejny samowolnie oddalił się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Zambrowie. Z ustaleń mundurowych wynika, iż nieletni przebywał w Zambrowie na przepustce z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Witkowie, gdzie na co dzień jest umieszczony.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w nagłośnieniu zaginięcia. Każde udostępnienie, komentarz i reakcja mogła mieć wpływ na odnalezienie Konrada. To zarazem dowód, iż kiedy zaginie członek naszej społeczności to pomoc nadejdzie.
To ważne, abyśmy pamiętali o tym, kiedy okaże się, iż jeden z naszych bliskich, przyjaciół lub znajomych zaginie. Poczucie, iż nie jest

1 godzina temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·