Konrad został odnaleziony - dziękujemy Wam za pomoc!

1 godzina temu
Mamy dobre wiadomości: policja po kilkunastu dniach poszukiwań odnalazła 15-letniego zambrowianina Konrada, o zaginięciu którego informowaliśmy. - Chłopak cały i zdrowy został odnaleziony przez policjantów - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie.

Przypomnijmy: zambrowscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania 15-latka, który 8 czerwca 2026 roku, po raz kolejny samowolnie oddalił się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Zambrowie. Z ustaleń mundurowych wynika, iż nieletni przebywał w Zambrowie na przepustce z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Witkowie, gdzie na co dzień jest umieszczony.


Dziękujemy wszystkim za pomoc w nagłośnieniu zaginięcia. Każde udostępnienie, komentarz i reakcja mogła mieć wpływ na odnalezienie Konrada. To zarazem dowód, iż kiedy zaginie członek naszej społeczności to pomoc nadejdzie.

To ważne, abyśmy pamiętali o tym, kiedy okaże się, iż jeden z naszych bliskich, przyjaciół lub znajomych zaginie. Poczucie, iż nie jest
Idź do oryginalnego materiału