Międzynarodowa wizyta w sądeckiej komendzie. Funkcjonariusze z Czarnogóry poznawali polskie rozwiązania

1 godzina temu
Policjanci z Czarnogóry odwiedzili Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu. W centrum zainteresowania zagranicznej delegacji znalazły się m.in. monitoring oraz przepisy dotyczące konfiskaty pojazdów pijanym kierowcom.
Idź do oryginalnego materiału