Policjantka, reprezentując Polskę podczas Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku, okazała się najlepsza w kumite w kategorii seniorek, zdobywając złoty medal.
Katowicka policjantka ponownie na podium Mistrzostw Europy Karate Kyokushin. Tym razem sięgnęła po złoto!
Policjantka, reprezentując Polskę podczas Mistrzostw Europy IKO Nakamura w Białymstoku, okazała się najlepsza w kumite w kategorii seniorek, zdobywając złoty medal.

1 godzina temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·