Kaliscy policjanci ponawiają apel w sprawie podpalacza

6 miesięcy temu
Policja po raz kolejny zwraca się do osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęcia. Może mieć on związek z podpaleniami samochodów, do których doszło we wrześniu br. przy ul. Serbinowskiej w Kaliszu Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
W dalszym ciągu kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 7 września br. przy ul. Serbinowskiej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał podpalenia trzech pojazdów zaparkowanych na niestrzeżonym parkingu – przypomina podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa kaliskiej policji. - W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.
Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 51 364 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego).
Wszelkie istotne dla sprawy
Idź do oryginalnego materiału