Jedyny taki kraj na świecie. Tony narkotyków podpalono w Mjanmie

1 godzina temu
Narkotyki stanęły w płomieniach a orkiestra grała przed publicznością. Tak wyglądały uroczystości w Mjanmie, które polegają na spaleniu nielegalnych substancji przejętych przez służby. AP pokazało nagranie ze stolicy.
Idź do oryginalnego materiału