Jędrzejewski przesłuchany w prokuraturze. Wiemy co, zeznał były lekarz Szpitala Południowego

1 godzina temu
Zdjęcie: Jędrzejewski przesłuchany w prokuraturze. Wiemy co, zeznał były lekarz Szpitala Południowego


Dr Emil Jędrzejewski stawił się na przesłuchanie w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Były ordynator Szpitala Południowego złożył zawiadomienie o pokrzywdzonych i przedłożył notatkę z nazwiskami. Lekarz na resztę zadawanych pytań przez śledczych nie odpowiedział. Świadek nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika, którego nie udało mu się do chwili obecnej ustanowić.
Idź do oryginalnego materiału