Emil Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Tym razem lekarz nabrał wody w usta

1 godzina temu
Przesłuchanie lekarza Emila Jędrzejewskiego, który ma mieć wiedzę o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym, już się zakończyło. – Prokuratorzy zadali świadkowi kilkadziesiąt pytań. Świadek każde z pytań skwitował milczeniem – przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Piotr Antoni Skiba.

Idź do oryginalnego materiału