Dyżurni pomogli nastolatce w kryzysie emocjonalnym

5 godzin temu
W czwartek, 18 czerwca 2026 roku do zgierskich funkcjonariuszy dotarło zgłoszenie o 15-latce znajdującej się w kryzysie emocjonalnym. Służby powiadomił jej 14-letni kolega, ale nie był w stanie podać choćby nazwiska dziewczyny potrzebującej pomocy. Szybka i zdecydowana kooperacja dyżurnych z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu sprawiła, iż pomoc dotarła na czas.
Idź do oryginalnego materiału