Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety, której ciało w ubiegłym tygodniu wyłowiono z Wisły w miejscowości Górka, w powiecie brzeskim. Przez kilka dni śledczy ustalali tożsamość denatki, w końcu się udało. To 42-letnia obywatelka Ukrainy, mieszkanka Krakowa. Kobietę rozpoznał członek rodziny.