W Niemcach ruszyło śledztwo ws. oszustwa na Orlen

2 godzin temu
Mieszkanka gminy Niemce uwierzyła, iż inwestuje w akcje Orlenu. Jednak tak naprawdę padła ofiarą oszustów i straciła ćwierć miliona złotych. Sprawę bada miejscowa policja.Inwestowanie łączy się z ryzykiem. Tym razem jednak nie było żadnego ryzyka, a istny pewniaczek: cała...
Idź do oryginalnego materiału