Park Górczewska, znany z pięknych krajobrazów i przyjaznej atmosfery, już niedługo zyska nowe oblicze dzięki wprowadzeniu systemu monitoringu. Inicjatywa ta jest wynikiem wspólnych wysiłków władz dzielnicy Bemowo, którym przewodzą Zastępca Burmistrza Maciej Wójtowicz oraz Jakub Gręziak. Celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa dla wszystkich odwiedzających.
Innowacyjna infrastruktura dla lepszej ochrony
Planowane jest wdrożenie monitoringu wizyjnego, który obejmie 16 kamer strategicznie umieszczonych na 12 masztach w obrębie parku. Ta nowoczesna technologia będzie kluczowym elementem działań prewencyjnych, oferując szybkie reakcje na wszelkie niepożądane sytuacje. Wprowadzenie kamer to odpowiedź na potrzeby społeczności, które rosną w miarę jak przestrzenie publiczne zyskują na popularności.
Bezpieczeństwo priorytetem dla mieszkańców
Dzięki wprowadzeniu kamer, zarówno mieszkańcy, jak i goście parku będą mogli cieszyć się zwiększonym poczuciem bezpieczeństwa. Stała obecność monitoringu działa odstraszająco na potencjalnych sprawców, pomagając jednocześnie lokalnym władzom w utrzymaniu porządku w tej chętnie odwiedzanej przestrzeni.
Park Górczewska – nowa wizja rekreacji
Nowa inwestycja jest istotnym krokiem w dążeniu do stworzenia jeszcze bardziej przyjaznego i atrakcyjnego miejsca do rekreacji. Dzięki temu, Park Górczewska może stać się ulubionym miejscem spotkań oraz aktywności na świeżym powietrzu, oferując bezpieczne i komfortowe warunki dla mieszkańców Bemowa oraz przyjezdnych. To działanie z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności tego urokliwego zakątka miasta.
Źródło: facebook.com/bemowowarszawa

8 godzin temu
![Chełmski policjant ukarany mandatem. Nieoznakowanym radiowozem zderzył się z innym autem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelmski-policjant-ukarany-mandatem-nieoznakowanym-radiowozem-zderzyl-sie-z-innym-autem-zdjecia-1782580744.jpg)











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·