
Miniony weekend na drogach powiatu średzkiego po raz kolejny pokazał, iż nieodpowiedzialne decyzje uczestników ruchu drogowego mogą prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń i poważnych konsekwencji. Policjanci interweniowali wobec osób, które zdecydowały się kierować pojazdami po spożyciu alkoholu, narażając nie tylko własne zdrowie i życie, ale również bezpieczeństwo innych uczestników ruchu.
Czytaj więcej…

5 godzin temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·