Odwiedzam okolice potężnej elektrowni w Będzinie. Zaczyna się bardzo spokojnie, a kończy bardzo ostro. Na miejscu patrole policji i karetki pogotowia. Oczywiście wszędzie znaki zakazu i rzekomo nie można robić zdjęć. Ale można stracić głowę...
Siedzę na ławce na przystanku. Nagle "podpełza" do mnie dwóch ewidentnie rannych w kilka miejsc mężczyzn, którzy jak się okazuje przed chwilą mocno oberwali...sztachetą. Proszą o wezwanie karetki i uciekają dalej. Za chwile zjawia się sprawca z narzędziem "wymierzenia kary" w ręku i niepytany zaczyna mi się tłumaczyć, iż spuścił łomot gościom jak wrócił do domu. Bo mu ten teges jego partnerkę - tak opowiada. gwałtownie opowiada, bo zaraz leci dalej za nimi. To wszystko gdzieś w międzyczasie grożenia mi przez ochronę WGT wykonującą usługi dla Taurona a przyjazdem w sumie jednego z trzech patroli tej formacji. Witajcie na Śląsku. W Będzinie.
Partnerem kanału jest Bogusław Piotr Ciejka - profesjonalny adwokat, zaangażowany w sprawy. Bardzo polecam. https://adwokatciejka.pl/
Jeśli masz ochotę i możliwości, to możesz wesprzeć audyt finansowo na:
https://suppi.pl/audytobywatelski - jednorazowe, dowolne wpłaty bez logowania
https://patronite.pl/audytobywatelski - regularne wspieranie
przez funkcję "wesprzyj" na YouTube - bezpośrednio pod każdym filmem
Adres e-mail: [email protected]
Linki do innych mediów:
https://www.facebook.com/Audyt-obywatelski-101704165040315
https://www.instagram.com/audytobywatelski/
https://twitter.com/aobywatelski











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·