9-latek samotnie błąkał się po osiedlu. Pomógł mu policjant po służbie

18 godzin temu
Zdjęcie: | fot. MJ / ilustracyjne


Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 9-letniego chłopca, który wykorzystał chwilę nieuwagi mamy i samodzielnie wyszedł z domu. Dziecko zostało zauważone przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, który w tym czasie nie pełnił służby.
Idź do oryginalnego materiału