9-latek samotnie błąkał się po osiedlu. Pomógł mu policjant po służbie
Zdjęcie: | fot. MJ / ilustracyjne
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 9-letniego chłopca, który wykorzystał chwilę nieuwagi mamy i samodzielnie wyszedł z domu. Dziecko zostało zauważone przez policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, który w tym czasie nie pełnił służby.

18 godzin temu
![Zaskakujący widok. Nietypowa akcja służb w Ostrołęce [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/zdjeciail.png)











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·