37-latek zamarzł przy Via Baltica. Jest akt oskarżenia dla współtowarzyszy podróży

1 godzina temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Wojtek Jargiło


37-latek z Łomży miał być pozostawiony przez współtowarzyszy podróży bez kurtki i telefonu przy trasie S61. Zmarł z wychłodzenia. Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia przeciwko trzem osobom.
Idź do oryginalnego materiału