26-latek wdarł się na komendę. Miał przy sobie nóż
1 rok temu
Zdjęcie: Policja
Mężczyzna z nożem wdarł do budynku Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach (woj. łódzkie). Napastnik groził policjantom śmiercią, niszcząc wyposażenie komendy. Jak informuje RMF FM, 26-latek został zatrzymany.
- Strona główna
- Policja pozostałe
- 26-latek wdarł się na komendę. Miał przy sobie nóż
Powiązane
10-latek wpadł do studzienki
1 godzina temu
Polityczny wstrząs w USA. Padają oskarżenia o komunizm
2 godzin temu
Polecane
Trzech polityków PiS zwróci ukraińskie odznaczenia!
1 godzina temu
Minister w rządzie Tuska przerażona słowami Jędrzejewskiego
1 godzina temu
Popularne
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.









English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·