Policja rozbiła gang złodziei samochodów. Zabezpieczono auta i narkotyki

3 godzin temu
Zdjęcie: Policja rozbiła gang złodziei samochodów w Łódzkiem


Policjanci zatrzymali czterech członków gangu złodziei samochodów. Mężczyźni kradli pojazdy w rejonie Skierniewic (woj. łódzkie). Jak zaznacza prokuratura, sprawa jest rozwojowa.
Idź do oryginalnego materiału