Wyrazy uznania dla koneckich policjantów

1 dzień temu
W poniedziałek 22 czerwca 2026 r., w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich odbyła się uroczystość uhonorowania zwycięzców XXX Ogólnopolskiego Turnieju Par Patrolowych ,,Patrol Roku” 2026. Zwycięzcami turnieju - organizowanego na szczeblu okręgowym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zostali: aspirant Kamil Kotwica oraz sierżant Tomasz Zieliński. Triumfatorzy, którzy będą reprezentować garnizon świętokrzyski na szczeblu ogólnopolskim, w dowód uznania otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczył Grzegorz Piec - Starosta Konecki, w towarzystwie Krzysztofa Obratańskiego – Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.
Idź do oryginalnego materiału