Wypadek przy krzyżu. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala

1 godzina temu

Na oznakowanym skrzyżowaniu we wsi, obok krzyża, zderzyły się dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło 23 czerwca, około godziny 17.40. Po zgłoszeniu na numer alarmowy 112, w Bułakowie pojawiły się służby: zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego gostyńskiej jednistki policji.

Zadysponowane przez dyżurnego sekcyjnego zastępy straży pożarnej zastały na miejscu troje poszkodowanych, którymi zajmowali się ratownicy zespołu ratownictwa medycznego.

Na miejscu czynności wykonywali także gostyńscy policjanci z „drogówki”. Z ustaleń wynikało, iż kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okazało się, iż przyczyną była nieostrożność młodej kobiety, która siedziała za kierownicą auta marki Renault.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 20-letnia kierująca samochodem marki Renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W ten sposób doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Suzuki, którym kierował 28-latek, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego - informuje kom. Monika Curyk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Jak się okazało, Suzuki podróżował również pasażer.

Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala - uzupełnia kom. Monika Curyk z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Trwa ustalanie doznanych przez nich obrażeń.
Policjanci z wydziału ruchu drogowego gostyńskiej jednostki policji wykonywali czynności procesowe w kierunku wypadku drogowego.

Idź do oryginalnego materiału