Ukradł samochód i paliwo

rc.fm 1 miesiąc temu

Najpierw ukradł samochód, a następnie używał go do popełniania kolejnych przestępstw. Mowa o 20-letnim mieszkańcu Kępna, którego ujęli miejscowi policjanci.

"13 lutego o godzinie 23:40 z prywatnego parkingu przy ul. Solidarności w Kępnie nieznany mężczyzna dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Alfa Romeo. O zdarzeniu kępińskich policjantów poinformował właściciel pojazdu, który zorientował się o kradzieży następnego dnia rano. Kępińscy kryminalni natychmiast przystąpili do działania, zabezpieczono monitoringi z miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i zabezpieczono wszystkie dowody w sprawie kradzieży. Wyczerpująca i bardzo wnikliwa analiza wszystkich zebranych materiałów doprowadziła do ustalenia i w konsekwencji do zatrzymania mężczyzny. Okazał się nim być 20-letni mieszkaniec Kępna. Kryminalni z kępińskiej jednostki ustalili miejsce ukrywania się 20-latka z Kępna i do zatrzymania doszło 20 lutego około godziny 14 w jednym z budynków przy ul. Osińskiej w Kępnie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie" - przekazuje KPP w Kępnie.

Odzyskana Alfa Romeo wróciła do właściciela. 20- latek odpowie nie tylko za kradzież samochodu. Skradziony pojazd posłużył mu do kradzieży paliwa z pobliskich stacji benzynowych.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Dawid Nawrocki

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału