Zarzuty udzielania narkotyków małoletniemu usłyszało czworo mieszkańców Białej Podlaskiej. Grozi im do 20 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu bialscy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku 20-latkę, która chciała sprzedać narkotyki nieletniemu. W jej mieszkaniu znaleziono marihuanę oraz mefedron. Sprawa okazała się rozwojowa, w sumie zatrzymano 4 osoby w wieku 20-27 lat. Wszyscy usłyszeli prokuratorskie zarzuty i zostali tymczasowo aresztowana przez sąd. Odpowiadać będą za udzielanie narkotyków małoletniemu. 20-latka odpowiadać będzie za usiłowanie, które skutecznie uniemożliwili jej policjanci.

Zabezpieczone u nich narkotyki – marihuana, amfetamina czy mefedron – wystarczyłyby do sporządzenia ponad 300 porcji dealerskich.
PaSe / opr. PrzeG
Fot. KMP Biała Podlaska

1 tydzień temu











![Nowe pokoje i więcej usług. Dom Seniora Marconi w Świdnicy został rozbudowany [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/3_MixCollage-Dom-Seniora-Marconi-czerwiec-2026.jpg)



English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·