Trzymiesięczny areszt dla dwóch „odbieraków”

3 godzin temu
W miniony czwartek na terenie województwa dolnośląskiego starachowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Mają oni związek z sytuacja sprzed kilku dni, w której 78-letnia mieszkanka powiatu starachowickiego uwierzyła w historię z wypadkiem i przekazała oszustom pieniądze i biżuterię. W piątek Sąd Rejonowy w Starachowicach na wniosek prokuratury zastosował wobec nich środki zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za oszustwo kodeks karny przewiduje karę więzienia choćby do 8 lat.
Idź do oryginalnego materiału