- Mężczyzna udał się na oddział wewnętrzny gastrologiczny. Tam zaczął szarpać za klamki, próbował wchodzić do pomieszczeń. W pewnym momencie wyciągnął nóż i zaczął atakować napotkane przypadkowo po kolei osoby - przekazał prokurator ws. ataku nożownika w Jastrzębiu Zdroju.