Spała na trawie. Znaleźli przy niej coś, czego mieć nie powinna

1 tydzień temu
Przechodnie wezwali pomoc do kobiety, która leżała na trawie przy ul. Pileckiego. Strażnicy coś przy niej znaleźli. Interwencja miała miejsce rankiem, cztery dni temu. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, śpiącej na trawie przy ul. Pileckiego na Ursynowie. Przechodnie wezwali do niej także pogotowie ratunkowe.

To ratownicy upewnili się, iż poza upojeniem alkoholowym, kobiecie nic nie dolega i wezwali funkcjonariuszy, by przetransportowali ją do SOdON. Strażnicy miejscy poprosili przedtem kobietę, aby okazała dokumenty. W jej portfelu znajdował się jednak nie jeden, a dwa dowody osobiste. Ten drugi z pewnością nie należał do niej.

Sprawę trzeba było wyjaśnić, a kobieta sama nie potrafiła wytłumaczyć, jak znalazła się w posiadaniu drugiego dokumentu. Na miejsce wezwano więc policję, która po sprawdzeniu w bazach danych odkryła, iż dokument ten skradziono.

Kobieta została przewieziona do ośrodka Caritas, gdzie się wykąpała i otrzymała czyste ubranie, a następnie została zatrzymana.

Źródło: Straż Miejska w Warsz
Idź do oryginalnego materiału