Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w Polsce

1 godzina temu
Zdjęcie: /GERARDO MENOSCAL /AFP/EAST NEWS


Prokuratura w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie śmierci w Ekwadorze polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek. Pierwsze dokumenty z tego kraju trafiły już do Polski.
Idź do oryginalnego materiału