Śmierć 14-latki w Andrychowie. Trzech policjantów przed sądem

1 godzina temu
Trzech policjantów stanie przed Sądem Rejonowym w Wadowicach w sprawie śmierci z wyziębienia 14-letniej Natalii z Andrychowa. Krakowska prokuratura okręgowa oskarżyła funkcjonariuszy o niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.
Idź do oryginalnego materiału