Trzech policjantów stanie przed Sądem Rejonowym w Wadowicach w sprawie śmierci z wyziębienia 14-letniej Natalii z Andrychowa. Krakowska prokuratura okręgowa oskarżyła funkcjonariuszy o niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.