Powiat wieruszowski: zderzenie dwóch pojazdów w gminie Galewice

1 godzina temu

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w gminie Galewice.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 41-letnia kierująca samochodem marki Citroen poruszała się w kierunku miejscowości Galewice i z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zderzyła się z wyprzedzanym samochodem osobowym marki Ford, kierowanym przez 50-latkę. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznały obie kierujące i zostały hospitalizowane. Podróżujący Fordem pasażerowie w wieku 17 i 11 lat nie obnieśli żadnych obrażeń. Kobiety biorące udział w zdarzeniu były trzeźwe. Śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


– mówił Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

Idź do oryginalnego materiału