Polska na celowniku Mińska i Moskwy. Wicewojewoda lubelski: chodzi o zużycie państwa

2 godzin temu
Celem Rosji i Białorusi jest „zużycie państwa” poprzez wywoływanie długotrwałej presji migracyjnej i angażowanie polskich sił oraz środków – ocenił w rozmowie z InfoSecurity24 pierwszy wicewojewoda lubelski Wojciech Wołoch. Jak podkreślił, nielegalna migracja stała się elementem działań hybrydowych prowadzonych przeciwko Polsce.
Idź do oryginalnego materiału