Policyjny pościg za 17-latkiem – Zdemolował drzwi i uciekł przez okno

egarwolin.pl 1 tydzień temu
Nastolatek zdemolował drzwi i uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego przez okno. Gdy policjanci ruszyli za nim w pościg, próbował ukryć się w pobliskim lesie...a potem pojechać pociągiem do kolegi. Nie udało się... Kilka dni temu (8 lutego) po godz. 16 do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, iż z młodzieżowego ośrodka wychowawczego samowolnie oddalił się 17-latni podopieczny.
– Nieletni zdemolował drzwi jednego z pomieszczeń i uciekł przez okno. W krótkim czasie zorganizowano kilkunastu funkcjonariuszy, którzy rozpoczęli poszukiwania. Dyżurny komendy przekazał rysopis 17-latka patrolom znajdującym się w służbie – informuje podkom. Małgorzata Pychner, asystent ds. prasowo-informacyjnych komendanta powiatowego policji w Garwolinie.
Policjanci z Posterunku Policji w Pilawie niespełna w dwie godziny od zgłoszenia zauważyli osobę przypominającą rysopisem poszukiwanego, która na widok radiowozu ukryła się w pobliskim lesie. Funkcjonariusze uzyskali też informację, iż chłopak może próbować dostać się do Warszawy do kolegi. Postanowili wykorzystać ten fakt.
– Kiedy 17-latek pojawił się na stacji PKP w Pilawie policjanci przystąpili
Idź do oryginalnego materiału