Była policjantka oskarżona o bezprawne wykorzystywanie policyjnych baz danych. Prokuratura Rejonowa w Kłodzku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko byłej funkcjonariuszce Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Kobieta miała bezprawnie korzystać ze służbowego dostępu do baz danych i przekazywać uzyskane informacje osobom nieuprawnionym.