Policjantka z Ciechanowa na podium w wyjątkowym biegu

ciechanowinaczej.pl 1 tydzień temu
Aspirant Wioletta Białorucka z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zajęła 3. miejsce w kategorii "Aspiranci" podczas 6. edycji biegu charytatywnego na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji w Szczytnie. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (8 września) na plaży miejskiej w Szczytnie. W rywalizacji wzięło udział blisko 1300 zawodników, którzy mieli do pokonania liczącą prawie 5 km trasę wokół jeziora Domowego Dużego. Jako pierwszy linię mety pokonał Rafał Smoliński z Klubu Sportowego Przaśnik Przasnysz. Nagrodzono po trzech najlepszych zawodników z poszczególnych kategorii.

W tym roku podczas biegu zebrano blisko 60 tysięcy złotych, które trafią na konto fundacji. Inicjatywę wsparła m.in. ciechanowska policjantka z Wydziału Kryminalnego aspirant Wioletta Białorucka. W kategorii „Aspiranci” funkcjonariuszka zajęła trzecie miejsce.