Ponad pół tysiąca funkcjonariuszy Policji odebrało oficerskie szlify podczas uroczystej promocji, która odbyła się w Akademii Policji w Szczytnie. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, kierownictwa Policji oraz rodziny nowo mianowanych oficerów.