Pobór krwi - 23 czerwca 2026 r.

5 godzin temu

23 czerwca 2026 roku, przed budynkiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie, odbyła się zbiórka krwi w mobilnym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Darczyńcy otrzymali gadżety od Starosty Żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego. W akcji udział wzięły osoby z terenu powiatu, którym stan zdrowia pozwolił podzielić się tym najcenniejszym darem jakim jest krew. Udało się zebrać 15,3 litra krwi, a oddało ją łącznie 34 dawców. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne akcje krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

Idź do oryginalnego materiału