23 czerwca 2026 roku, przed budynkiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie, odbyła się zbiórka krwi w mobilnym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Darczyńcy otrzymali gadżety od Starosty Żuromińskiego Jerzego Rzymowskiego. W akcji udział wzięły osoby z terenu powiatu, którym stan zdrowia pozwolił podzielić się tym najcenniejszym darem jakim jest krew. Udało się zebrać 15,3 litra krwi, a oddało ją łącznie 34 dawców. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne akcje krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

5 godzin temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·