Pies spędził kilkadziesiąt minut w rozgrzanym aucie - niestety nie przeżył. Policja apeluje o szczególną rozwagę podczas upałów

1 godzina temu
Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie powiatu polkowickiego. Pies pozostawiony przez właściciela w szczelnie zamkniętym samochodzie podczas upału zmarł, pomimo podjętej reanimacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę zwłaszcza podczas upałów.
Idź do oryginalnego materiału