Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie powiatu polkowickiego. Pies pozostawiony przez właściciela w szczelnie zamkniętym samochodzie podczas upału zmarł, pomimo podjętej reanimacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę zwłaszcza podczas upałów.