Oszuści wyłudzili ćwierć miliona złotych. Seniorka myślała, iż inwestuje

1 godzina temu
Zdjęcie: Oszuści wyłudzili ćwierć miliona złotych. Seniorka myślała, że inwestuje


80-latka z gminy Niemce chciała zainwestować w akcje koncernu paliwowego. Straciła prawie ćwierć miliona złotych.

Seniorka za pośrednictwem Internetu otrzymała propozycję rentownej inwestycji w akcje Orlenu. Niestety 80-latka przekazała nieznanemu sprawcy swoje oszczędności. Tym sposobem straciła prawie 250 000 złotych.

Policjanci apelują o zachowanie rozwagi podczas inwestycji. Oszuści działają z wykorzystaniem różnych metod, dlatego należy zachować zdrowy rozsądek.

PaSe / opr. PrzeG

Fot. pexels.com

Idź do oryginalnego materiału