Ostrzelał z wiatrówki przystanek autobusowy

11 godzin temu

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Olsztynie pracowali nad sprawą zniszczenia dwóch szyb przystanku autobusowego ustawionego przy ul. Lubelskiej w Olsztynie.

Z ustaleń śledczych wynikało, iż szklane elementy wiaty zostały ostrzelane z broni miotającej niewielkie metalowe pociski.
Szkody wyrządzone przez sprawcę sięgnęły blisko 2 000 zł. Kryminalni ustalili tożsamość mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia. 58-latek został zatrzymany w czwartek (25.06.2026 r.) rano w swoim miejscu zamieszkania, tam też policjanci zabezpieczyli broń pneumatyczną.
Zatrzymany usłyszał zarzuty i przyznał się do winy
Idź do oryginalnego materiału