Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Olsztynie pracowali nad sprawą zniszczenia dwóch szyb przystanku autobusowego ustawionego przy ul. Lubelskiej w Olsztynie.
Z ustaleń śledczych wynikało, iż szklane elementy wiaty zostały ostrzelane z broni miotającej niewielkie metalowe pociski.

Szkody wyrządzone przez sprawcę sięgnęły blisko 2 000 zł. Kryminalni ustalili tożsamość mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia. 58-latek został zatrzymany w czwartek (25.06.2026 r.) rano w swoim miejscu zamieszkania, tam też policjanci zabezpieczyli broń pneumatyczną.

Zatrzymany usłyszał zarzuty i przyznał się do winy

11 godzin temu









English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·