Nieszczęśliwy wypadek w Siedlcach. Dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze

1 godzina temu

Nieszczęśliwy wypadek w Siedlcach. Dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze. Do zdarzenia doszło po godzinie 19 w domu jednorodzinnym przy ul. Chełmońskiego.

Jak mówi rzeczniczka siedleckiej policji Małgorzata Mazurek - Pawlik, 8-latek z obrażeniami ciała został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala.

W domu była obecna matka dziecka, która została przebadana przez policjantów. Badanie wykazało, iż była trzeźwa. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali niezbędne czynności procesowe – podkreśla.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Idź do oryginalnego materiału