Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali 41-letniego obywatela Mołdawii, który był osobą niepożądaną na terytorium Polski. Mężczyzna w przeszłości wielokrotnie łamał prawo i nie stosował się do orzeczeń sądowych. Teraz zostanie deportowany i otrzyma zakaz ponownego wjazdu do naszego kraju.