Prawie ćwierć kilograma narkotyków nie trafi na ulice dzięki nakielskim kryminalnym, którzy zatrzymali 18-latka, który posiadał nielegalne substancje. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Policjanci powiatu nakielskiego pracują miedzy innymi nad zdobywaniem informacji o osobach związanych z przestępczością narkotykową. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo życia i zdrowia, aby nielegalne substancje nie trafiły na ulice.
Kryminalni zdobyli informację o mieszkańcu Nakła nad Notecią, który mógł mieć związek w przestępczością narkotykową. Postanowili je zweryfikować.
Rano pojechali pod wcześniej ustalony adres, w rejonie którego zauważyli wychodzącego z samochodu mężczyznę. Przeszukanie auta 18-latka potwierdziło ustalenia policjantów.
W samochodzie policjanci ujawnili prawie ćwierć kilograma marihuany oraz między innymi : wagi elektroniczne, gotówkę, broń pneumatyczną i broń białą.
Mieszkaniec Nakła nad Notecią usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, który zagrożony jest karą więzienia od roku do 10 lat.
Broń trafiła do biegłego, który ocenił, iż jest to jednostka, na którą nie trzeba mieć zezwolenia.
mł. asp. Kamil Smoliński Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

2 godzin temu













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·