Myśleli, iż stracił przytomność. Zwłoki na przystanku

1 godzina temu

W piątkowy poranek funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie. Natychmiast pojechali na miejsce.

– Przed godziną 7 rano, służby w tym policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu nieprzytomnego mężczyzny leżącego pod ławką na przystanku przy ul. Opolskiej w Poznaniu. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który potwierdził, iż 70-latek nie żyje. Na miejsce udaje się koroner. Policjanci zabezpieczają to miejsce na czas prowadzonych czynności – wyjaśnia podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji.

Error happened.
Idź do oryginalnego materiału