W piątkowy poranek funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie. Natychmiast pojechali na miejsce.
– Przed godziną 7 rano, służby w tym policjanci otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu nieprzytomnego mężczyzny leżącego pod ławką na przystanku przy ul. Opolskiej w Poznaniu. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który potwierdził, iż 70-latek nie żyje. Na miejsce udaje się koroner. Policjanci zabezpieczają to miejsce na czas prowadzonych czynności – wyjaśnia podkom. Łukasz Paterski z poznańskiej policji.
Error happened.

1 godzina temu











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·